TheLifeCo Kimdir?  

2005 yılından bu yana sağlıklı yaşam takipçileri, ünlüler ve iş dünyasından önemli isimlerini ağırlayan TheLifeCo Merkezleri Avrupa’nın en iyi “well-being” tesislerinden biri olarak kabul edilir. Bodrum, Antalya ve Phuket’te bulunan merkezlerin her biri şehrin kalabalığından uzaklaşarak kendine vakit ayırmak isteyen misafirler için 360 derece sağlık yaklaşımıyla tasarlanmıştır.

TheLifeCo, detoks ve sağlıklı beslenme programlarını, doğal terapiler ve tedaviler ile birleştirerek vücudun doğal iyileştirme kabiliyetini desteklemeyi, vücudu toksinlerden ve kronik hastalıklara neden olan etkenlerden arındırmayı ve böylece kalıcı bir iyileşme sürecini başlatmayı ve sürdürülebilirliği konusunda bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Merkezlerimizde diyabet, karaciğer yağlanması, yüksek kolesterol, hipertansiyon başta olmak üzere kronik hastalıklar ve kilo kontrolü konusunda kişiye özel programlar uygulanmaktadır.

thelifecoshop.com e-ticaret sitesinde ise merkezlerde kullanılan başlıca “Wellbeing – bütünsel sağlık takviyeleri”, “kilo kontrol” ürünlerinin yanında doğal, organik gıda ve kişisel bakım ürünleri de sunulmaktadır.

 

TheLifeCo Smartfood Nedir?

TheLifeCo SmartFood, hayatın yoğun akışında öğün veya atıştırmalık olarak her an yanınızda taşıyabileceğiniz ve zenginleştirilmiş fonksiyonel* içerikleriyle, gıda takviyesi ihtiyacını karşılayan «lezzetli destek besinler»’dir.

Fonksiyonel gıdalar, yeme-içme düzeni ile birlikte belli bir rutin takip edilerek, etkili seviyelerde tüketildiklerinde, «vitamin ve mineral içerikleri» sayesinde, besleyiciliğinin yanında sağlığı destekleyen besinler olarak kabul edilebilir.

TheLifeCo ailesi olarak edindiğimiz tecrübeler sonucunda dünyada daha yeni gelişmeye başlamış Türkiye’de ise örneği bulunmayan bu kategoride öncülüğü üstleniyoruz.

TheLifeCo SmartFood ürünleri, günlük beslenme rutininize kolayca ekleyebileceğiniz üç formda tasarlandı; Shot içecek, bar ve çikolata.

Bu yeni ürün grubumuzdaki shot içecek ve barları pratik bir öğün alternatifi ya da vitamin&mineral yönünden zengin birer atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. SmartFood Çikolatalarımız ise tatlı isteğinizi karşılamanın en sağlıklı yollarından biri olarak keyifle tüketebilirsiniz.