Smart Sorular

SmartFood’u seninle, senin için tasarladık! 2005’ten bu yana Bodrum, Antalya ve Phuket'te bulunan bütünsel sağlık merkezlerimizde edindiğimiz deneyim, bizim yol göstericimiz oldu.

Zihninin ve vücudunun parçası gıdaları farkındalıkla hayatının bir parçası haline getirmek SmartFood ile sandığından daha kolay.

Aynalara gülümsemek, limitlerini keşfetmek, dengede kalmak ve saç&cilt bakımı için vitamin ve mineral içeren TheLifeCo SmartFood ürünlerini senin için tasarladık.

Bar, çikolata ve shot içecek formlarındaki TheLifeCo SmartFood ürünlerini ana ya da ara öğün olarak beslenme programına kolaylıkla dahil et!

SmartFood'lar ara ya da ara öğün olarak tüketilebilir. Tüketeceğin saatler tamamen senin beslenme düzenine kalmış! Kalori kısıtlaması hedefliyorsan bar ile öğün yapabilirsin, tatlı ihtiyacını da SmartFood çikolatalarıyla bastırabilirsin. Bu tip kullanımlar, beslenme rutinlerinin gelişmesine ve içeriklerinin çeşitlenmesine yardımcı olur.

SmartFood ürünleri 4 odak noktasına göre ayrılmış gıda ürünleridir, tekli olarak satın alıp dilediğiniz gibi ara veya ara öğünlerde kullanabileceğiniz gibi, en iyi deneyim için tasarladığımız 7, 14, 28 günlük paketler olarak da satın alabilirsiniz. Paket içerikleri aşağıdaki gibidir.

7 günlük pakette her gün birer shot, gün aşırı birer bar ve tüm hafta boyunca her gün bir parça tüketmek üzere bir tablet çikolata bulunur.

14 günlük pakette her gün birer shot, her gün bir probiyotik kapsül, gün aşırı bir bar ve iki hafta boyunca tüketmek üzere bir tablet çikolata.(ekstra olarak 14 günlük probiyotik içerir)

28 günlük pakette ise her gün birer shot, her gün bir probiyotik kapsül, gün aşırı bir bar ve bir ay boyunca yemek üzere iki tablet çikolata bulunur(ekstra olarak 28 günlük probiyotik içerir)

SmartFood'lar 4 ana kategori üzerine kurulmuştur. Elbette hepsi ilgini çekebilir fakat tek bir odak noktası üzerinde kalmak istedik. Size en uygun SmartFood ürününü belirlemek için mini bir test yaptık, testi şimdi çözüp çıkan sonuca göre ilgili kategorinin ürünlerini inceleyebilirsin. Testi çözmek için: SmartFood Test

Smartfood paketleri sitemizde görebileceğin gibi 3 ayrı boydadır. 7 günlük olan paket, 7 gün boyunca kullanabileceğiniz bir tanışma pakettir. Örneğin her sabah 1 shot, her öğlen ya da akşam yarım bar, her tatlı istediğinizde de bir parça çikolata ile 7 gün boyunca bu paketi kullanabilirsin; 14 günlük paket ise aynı ürünlerin 14 gün boyunca kullanılabileceği pakettir, her ayın yarısını bu paket ile geçirebilirsin, sindirim sistemine yardımcı olabilmek için ekstra olarak 14 günlük de probiyotik içerir. 28 günlük olan paket ise her gün bu ürünleri düzenli kullanabilecek kişiler için oluşturulmuştur, bu paket de ekstra 28 günlük probiyotik içerir.

Yurtdışına çok popüler olan abonelik modeli, ülkemizde de çok hızlı gelişmekte olan yeni bir sipariş modelidir. Abonelik ile satın aldığında, seçtiğin süreye göre 2 ay ya da 3 ay boyunca SmartFood ürünleri her ay tarafına ücretsiz kargolanır. Sana sadece ürünlerini keyifle kullanmak kalır! Aboneliğini istediğin zaman değiştirebilir ya da kolayca iptal edebilirsin. %20'ye varan abonelik indirimi fırsatları için sen de SmartFood abonesi ol. Aboneliğin kapsamında her ayın ücreti, her ay kartından çekilecektir. Uzun vadeli aboneliklerde meblağın tamamı karttaki limitini etkilemeyecek, gönderilen ay ekstrene yansıyacaktır.

Lif içeriği yüksek gıdalar tüketmenin tokluk hissini uzatmak için önemli olduğunu biliyoruz. Ancak hızlı ve yoğun tempolu hayatımız, yeterli miktarda lifli gıda tüketmemizi zorlaştırabilir. SmartFood bar çeşitleri, yüksek miktarda lif içermesi ile tokluk hissini uzatmaya yardımcı olur.

SmartFood ürünlerinin hiçbiri günlük alınması önerilen kalorinin dışına çıkılmadığı sürece yani dengeli ve doğru porsiyonlarda tüketildiğinde kilo alınımına neden olmazlar.

SmartFood Ürünleri, sağlıklı ve dengeli beslenmenizi daha keyifli ve lezzetli bir şekilde çeşitlendirmenizi sağlar. Gün içerisinde tükettiğiniz besinlere ek olarak yapılan haftalık yönlendirmelere uymanız ve kendinize uygun belenmenizi sürdürmeniz yeterlidir.

Tempolu ve stresli hayatların yaşandığı günümüzde sağlıklı öğünler hazırlamak ve taze gıdalar tüketmek oldukça zahmetli. Kimyasal tarım ilaçları, düzensiz yapılaşma, atık artışı vb. birçok sebepten besin kalitesi geçmişe kıyasla çok daha düşük.

TheLifeCo SmartFood ürünleri, keyifli tüketiminin yanında amacınıza göre günlük alınması gereken vitamin, mineral desteğini de sağlar. Tüm SmartFood ürün ambalajları üzerinde günlük gereksinimlerin ne kadarını karşıladığını görebilirsin.

"Vitamin ve mineral takviyelerinin sadece hastalık anında bir ihtiyaç olduğu” yaklaşımı bilinen genel yanlışlardan biridir. Vücudumuzun günlük olarak hangi vitamine ne kadar ihtiyaç duyduğu "beslenme referans değeri" olarak belirlenmiştir. Sağlıklı besleniyor olabilmek için günlük alınması gereken vitamin ve minerallerin tamamlanıyor olması gerekmektedir.

Probiyotik kullanımı tavsiye edilmektedir. Zorunluluk mevcut değildir. 14 günlük ve 28 günlük paketler sindirim sistemine yardımcı olması açısından TheLifeCo Probiyotik içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve  bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

TheLifeCo Smartfood ürünleri besleyici gıda ürünleridir. İlaç veya besin takviyesi olmadığı için günlük alımları konusunda herhangi bir limit ya da kısıtlama mevcut değildir. 

TheLifeCo Smartfood Boost Yourself Portakal ve Zencefilli Bar: Zencefil içeriğinden dolayı hamileler, kan sulandırıcı kullananlar, tansiyon ilacı kullananlar

TheLifeCo Smartfood Boost Yourself Limon ve Zerdeçallı Shot İçecek: Zencefil içeriğinden dolayı hamileler, kırmızı biber içeriğinden dolayı emzirenler, zerdeçal çayı, zencefil çayı, kırmızı biber içeriklerinden dolayı kan sulandırıcı kullananlar, zerdeçal içeriğinden dolayı safra kesesi problemi yaşayanalar

TheLifeCo Smartfood Boost Yourself Kamu Kamu’lu Çikolata: Kakao içeriğinden dolayı histamin intoleransı ve böbrek rahatsızlığı bulunanlar